Znamy Laureatów!

Uprzejmie informujemy, że pierwsza edycja Akademii Młodego Konsultanta dobiegła końca. W ramach projektu, studenci Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach uczestniczyli w warsztatach z zakresu zarządzania projektami, a następnie wzięli udział w praktycznym konkursie.

14 marca mieliśmy przyjemność ogłosić laureatów konkursu.

Przypomnijmy, projekt Akademia Młodego Konsultanta powstał z inicjatywy EPRD i był realizowany we współpracy z Uniwersytetem Jana Kochanowskiego w Kielcach przy wsparciu Akademickiego Biura Karier UJK. Głównym celem projektu było wspólne działanie na rzecz przygotowania studentów i absolwentów do wejścia na rynek pracy. Dodatkowo studenci mieli możliwość zapoznania się z metodami pracy projektowej. Zwieńczeniem projektu był konkurs, w którym studenci mieli okazję wykorzystać zdobyte umiejętności i wiedzę w celu rozwiązania zadania, które przed nimi postawiono.

Po szczegółowym przeanalizowaniu nadesłanych prac konkursowych, członkowie jury postanowili przyznać trzy nagrody główne w postaci płatnego miesięcznego stażu w EPRD. Laureatami konkursu zostali Ewelina Bęben, Inna Mussienko i  Mateusz Lech – studenci Ekonomii i Zarządzania UJK. Nagrodzone prace charakteryzowały się kreatywnym podejściem do zadania oraz propozycją efektywnych działań uwzględniających potrzeby opisane w zadaniu.

Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy. W okresie lipiec-sierpień 2019 będą mieli okazję stać się częścią zespołu EPRD.

21.03.2019
Podziel się tą stroną: