Ruszyła Akademia Młodego Konsultanta!

17 grudnia odbyły się pierwsze warsztaty w ramach Akademii Młodego Konsultanta (AMK) organizowanej przez EPRD przy wsparciu Akademickiego Biura Karier UJK. Celem projektu jest zapoznanie studentów z metodami pracy projektowej oraz zaproponowanie wybranym z nich odbycia płatnego stażu w EPRD w okresie wakacyjnym.

Wczorajsze zajęcia to wzajemne poznanie swoich potrzeb i celów warsztatów. Wszyscy uczestnicy dowiedzieli się od Sebastiana Gralca – Członka Zarządu EPRD czym zajmuje się firma, a od Karoliny Misztal, która dba o logistykę projektu, jakie będą zasady uczestnictwa w Akademii Młodego Konsultanta.

Następnie przełamaliśmy lody i przystąpiliśmy do działania. Uczestnicy mieli okazję bliżej poznać „Mr Projekt” oraz dowiedzieć się od trenera Krzysztofa Kieszkowskiego czym charakteryzują się projekty. Zmierzyli się również z zagadnieniem logiki projektowej oraz sprawdzili, że liczenie do 100 wcale nie musi być nudne. Studenci UJK wykazali się kreatywnością i dobrą komunikacją w pracy zespołowej, co zaowocuje rozwojem ich umiejętności w obszarze pracy metodami projektowymi.

Wszystkim uczestnikom pierwszego spotkania serdecznie dziękujemy za aktywny udział w warsztatach. Kolejne zajęcia odbędą się 7 stycznia 2018 r. Osoby, które chciałby wziąć udział w AMK mogą jeszcze zgłosić się do nas przesyłając na maila staz@eprd.pl za swoim imieniem nazwiskiem i kontaktem – najlepiej elektronicznym i telefonicznym lub skorzystać ze wsparcia Akademickiego Biura karier UJK, które udzieli wszystkich informacji.

19.12.2018
Podziel się tą stroną: