Oceniamy Polski Produkt Przyszłości!

Polski Produkt Przyszłości to XXI edycja konkursu dedykowanego dla firm i instytucji, które chcą uzyskać dla swoich produktów nagrodę i prestiżowy tytuł Polskiego Produktu Przyszłości. Miło nam poinformować, że drugi  rok z rzędu możemy wesprzeć Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczością (PARP) w procesie oceny złożonych wniosków.

Eksperci EPRD dokonujący ocen przedłożonych wniosków wywodzą się z wiodących instytutów badawczych i jednostek naukowych z całej Polski. Proces oceny projektów właśnie trwa i jest przeprowadzany w oparciu o przygotowane wytyczne. Cieszymy się, że jako firma dbająca o innowacje i rozwój przedsiębiorczości możemy po raz kolejny włączyć się w kreowanie wizerunku polskich produktów, które w przyszłości będą lub już wpływają pozytywnie na życie w Polsce. Więcej informacji o konkursie na stronie: http://www.parp.gov.pl/konkursppp

W ramach tego samego zapytania ofertowego podpisaliśmy również umowę z PARP na ocenę 12 Studiów Wykonalności Inwestycji w ramach programu Seal of Excellence, gdzie nasi eksperci ocenią m.in. innowacyjność i potencjał prezentowanych rozwiązań. Cieszymy się, że jako konsultanci możemy być stale wsparciem dla innowacyjnych pomysłów polskich firm we współpracy z ekspertami wywodzącymi się z uczelni wyższych.

27.11.2018
Podziel się tą stroną: