EPRD kontynuuje współpracę z Instytutem Badań Edukacyjnych
SRK dla sektora odzysku materiałowego surowców w Polsce
Współpraca UE z Międzynarodowym Sojuszem Słonecznym
Nowy projekt w Indiach!
Innowacyjny model współpracy w sektorze polskiego rolnictwa
EPRD opracowuje Plan Marketingowy dla Jurajskiego Agro Fresh Parku 
Sektor prywatny / Sektor publiczny
Wspieramy sektor publiczny i prywatny w pozyskiwaniu finansowania z UE
Współpraca międzynarodowa
Realizujemy projekty na zlecenie organizacji międzynarodowych, a także instytucji krajowych
Nasi partnerzy

POMAGAMY FIRMOM I INSTYTUCJOM JUŻ OD 1995 R.

Wspieramy sektor publiczny i prywatny od ponad 20 lat

W początkowym okresie działalności EPRD realizowało głównie projekty wspierające restrukturyzację sektorową i regionalną, finansowaną ze środków pomocowych Unii Europejskiej, USAID, Know How Fund. Zespoły specjalistów EPRD pracowały również przy wdrażaniu programów restrukturyzacyjnych, finansowanych ze środków linii kredytowych Banku Światowego i Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju.

 

Czytaj więcej

Różnorodność i interdyscyplinarność realizowanych projektów

 

Pracujemy dla i ze wszystkimi sektorami gospodarki, z administracją publiczną, z uczelniami, organizacjami pozarządowymi.

Jesteśmy obecni we wszystkich branżach, które mają znaczący wpływ na polską i światową gospodarkę oraz na sektor publiczny. Szczególnie lubimy projekty interdyscyplinarne łączące świat nauki, biznesu i administracji.

Wiedza i doświadczenie

 

EPRD świadczy usługi, realizowane przez zespoły specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów w kraju i za granicą. Stała współpraca z ekspertami branżowymi na całym świecie pozwala firmie na realizację szerokiego spektrum zadań w odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów.

Wiemy jak skutecznie
realizować projekty

918

zrealizowanych projektów

117

krajów w których realizowaliśmy projekty

10861

naszych Ekspertów

EPRD świadczy usługi, realizowane przez zespoły specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie
w realizacji projektów krajowych i międzynarodowych.

Czytaj więcej

Aktualności

22.09.2021
EPRD kontynuuje współpracę z Instytutem Badań Edukacyjnych

Konsorcjum EPRD na zlecenie Instytutu Badań Edukacyjnych rozpoczyna pracę nad kolejnym wyzwaniem polegającym na opracowaniu projektu Sektorowej Ramy Kwalifikacji. Wspólnie z firmami Mabea oraz Abrys, EPRD zajmie się opisem poziomów kwalifikacji funkcjonujących w sektorze odzysku materiałowego surowców w Polsce (OMS). (więcej…)

Czytaj więcej
20.09.2021
Współpraca UE z Międzynarodowym Sojuszem Słonecznym

Z przyjemnością informujemy, że EPRD rozpoczęło realizację kontraktu ramowego przyznanego Konsorcjum EPRD w ramach FPI – PSF 2019 Lot 2 „Pomoc techniczna”: „Współpraca UE z Międzynarodowym Sojuszem Słonecznym”, którego budżet wynosi prawie 1 mln. EUR. (więcej…)

Czytaj więcej
07.09.2021
Innowacyjny model współpracy w sektorze polskiego rolnictwa

Jurajski Agro Fresh Park jest innowacyjnym modelem współpracy w sektorze polskiego rolnictwa, który będzie nie tylko operatorem hurtowym skupującym płody i produkty do ich dalszej redystrybucji, ale także podejmie się roli integratora i promotora szybkiego rozwoju poszczególnych grup producentów i przetwórców. Podstawowym zadaniem będzie wzmocnienie pozycji negocjacyjnej producentów rolnych i ogrodniczych. Działanie JAFP niewątpliwie wpłynie na jego rozwój i wzrost konkurencyjności polskiego rolnictwa i przemysłu spożywczego. (więcej…)

Czytaj więcej