EPRD opracuje koncepcję rozwoju oferty turystycznej w powiecie opatowskim
EPRD rozpoczęło prace nad opracowaniem koncepcji projektowej wraz ze studium wykonalności inwestycji
BioBoosters - Boosting the circular transition
Wspieramy rozwój biogospodarki w regionie Morza Bałtyckiego
Nowy projekt w Azerbejdżanie
EPRD wesprze modernizację systemu edukacji w Azerbejdżanie
Sektor prywatny / Sektor publiczny
Wspieramy sektor publiczny i prywatny w pozyskiwaniu finansowania z UE
Współpraca międzynarodowa
Realizujemy projekty na zlecenie organizacji międzynarodowych, a także instytucji krajowych

Shaping the Future

918

zrealizowanych projektów

117

krajów w których realizowaliśmy projekty

10861

naszych Ekspertów

EPRD świadczy usługi, realizowane przez zespoły specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie
w realizacji projektów krajowych i międzynarodowych.

Czytaj więcej

Nasi partnerzy

POMAGAMY FIRMOM I INSTYTUCJOM JUŻ OD 1995 R.

Wspieramy sektor publiczny i prywatny od ponad 20 lat

W początkowym okresie działalności EPRD realizowało głównie projekty wspierające restrukturyzację sektorową i regionalną, finansowaną ze środków pomocowych Unii Europejskiej, USAID, Know How Fund. Zespoły specjalistów EPRD pracowały również przy wdrażaniu programów restrukturyzacyjnych, finansowanych ze środków linii kredytowych Banku Światowego i Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju.

 

Czytaj więcej

Różnorodność i interdyscyplinarność realizowanych projektów

 

Pracujemy dla i ze wszystkimi sektorami gospodarki, z administracją publiczną, z uczelniami, organizacjami pozarządowymi.

Jesteśmy obecni we wszystkich branżach, które mają znaczący wpływ na polską i światową gospodarkę oraz na sektor publiczny. Szczególnie lubimy projekty interdyscyplinarne łączące świat nauki, biznesu i administracji.

Wiedza i doświadczenie

 

EPRD świadczy usługi, realizowane przez zespoły specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów w kraju i za granicą. Stała współpraca z ekspertami branżowymi na całym świecie pozwala firmie na realizację szerokiego spektrum zadań w odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów.

Aktualności

27.03.2023
EPRD opracuje koncepcję rozwoju oferty turystycznej w powiecie opatowskim

EPRD rozpoczęło prace nad opracowaniem koncepcji projektowej wraz ze studium wykonalności inwestycji dla projektu pn.: „Historia ze smakiem”, planowanego do realizacji przez Partnerstwo Ziemia Opatowska. Partnerstwo zostało utworzone przez powiat opatowski oraz 8 jednostek samorządu terytorialnego położonych w obszarze powiatu opatowskiego: gminy Opatów, Tarłów, Iwaniska, Ożarów, Wojciechowice, Sadowie, Baćkowice, Lipnik. (więcej…)

Czytaj więcej
03.02.2023
BioBoosters – Boosting the circular transition

Z dumą pragniemy poinformować, że Eksperci EPRD w ramach współpracy z Fundacją Edukacji i Dialogu Społecznego „Pro Civis” zostali zaangażowani w realizację międzynarodowego projektu „BioBoosters – boosting the circular transition”. Projekt ten jest realizowany w partnerstwie 9 podmiotów z krajów regionu Morza Bałtyckiego: Finlandii, Szwecji, Estonii, Łotwy, Litwy, Niemiec i Polski.

(więcej…)

Czytaj więcej
03.01.2023
Nowy projekt w Azerbejdżanie

Z dumą pragniemy poinformować, że kierowane przez EPRD konsorcjum, zostało wyselekcjonowane do wdrażania projektu „Wsparcie dla Ministerstwa Edukacji w dalszym rozwoju kwalifikacji na poziomie 5 NQF (krajowych ram kwalifikacji) i wzmocnienie odporności systemu edukacji w Azerbejdżanie” o wartości 4,2 mln EUR. (więcej…)

Czytaj więcej