Możliwość pozyskania dofinansowania dla branży HORECA

Został uruchomiony konkurs skierowany do mikro, małych i średnich firm z sektora HoReCa (gastronomia i hotelarstwo) oraz turystyki i kultury. Konkurs stanowi okazję dla przedsiębiorstw, które doświadczyły spadku przychodów w latach 2020/2019 lub 2021/2020 w wysokości co najmniej 30%. Mogą oni otrzymać bezzwrotną dotację (do 90%) w ramach pomocy de minimis na unowocześnienie lub dywersyfikację prowadzonej działalności.

Oferujemy:

  • Doświadczenie i specjalizację: Nasz zespół składa się z ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie, którzy doskonale znają specyfikę sektora HORECA.
  • Spersonalizowane podejście: Rozumiemy, że każda firma ma swoje unikalne potrzeby i cele. Dlatego też dostosowujemy nasze usługi do indywidualnych wymagań i oczekiwań klientów.
  • Pełne wsparcie na każdym etapie: Nasza pomoc nie kończy się na opracowaniu wniosku. Jesteśmy tu, aby służyć wsparciem i doradztwem na każdym etapie procesu aplikacyjnego.

Daj swojej firmie możliwość rozwoju dzięki dofinansowaniu PARP!

Nabór wniosków rusza w maju, dlatego skontaktuj się z naszymi doradcami już dziś, aby rozpocząć proces przygotowania aplikacji:

Damian Kuznowicz, +48 41 345 32 71, d.kuznowicz@eprd.pl

Sebastian Gralec, +48 41 345 32 71, s.gralec@eprd.pl

05.04.2024
Podziel się tą stroną: