EPRD Biuro Polityki Gospodarczej i Rozwoju Regionalnego jest firmą konsultingową powstałą w  1995 roku w Kielcach, która od początku swojego istnienia świadczy usługi doradcze dostosowane do potrzeb każdego klienta w Polsce i za granicą. Do chwili obecnej EPRD wykonało tysiące prac doradczych na terenie 5 kontynentów.

W początkowym okresie działalności EPRD realizowało głównie projekty wspierające restrukturyzację sektorową i regionalną, finansowaną ze środków pomocowych Unii Europejskiej, USAID, Know How Fund. Zespoły specjalistów EPRD pracowały również przy wdrażaniu programów restrukturyzacyjnych, finansowanych ze środków linii kredytowych Banku Światowego i Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju, a także przy opracowaniu dokumentacji aplikacyjnej dla projektów infrastrukturalnych współfinansowanych w ramach funduszy przedakcesyjnych Unii Europejskiej.

Od momentu wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, EPRD wspiera podmioty sektora publicznego i prywatnego w pozyskiwaniu finansowania z funduszy strukturalnych UE oraz uczestniczy w realizacji Wspólnotowych programów pomocowych przeznaczonych dla nowych krajów kandydujących i krajów rozwijających się. Korzystając z rzetelnej wiedzy i długoletniego doświadczenia, kadra EPRD skupia się na kompleksowej obsłudze Klientów realizując następujące usługi:
  • Badania i ewaluacje,  
  • Doradztwo inwestycyjne,
  • Prace projektowe,
  • Komercjalizacja wiedzy i transfer technologii,
  • Doradztwo międzynarodowe.

Uwaga! Strona używa ciasteczek (cookies). Niezbędne są one do prawidłowego funkcjonowania witryny, pozwalają na poruszanie się po niej oraz używanie jej elementów. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Państwa przeglądarki. Jeśli chcą Państwo, można zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.