KARTA PROJEKTU
KATEGORIA PROJEKTU:
Prace projektowe
BRANŻA PROJEKTU:
Inna
NUMER PROJEKTU:
EPRD-2017-061
TYTUŁ PROJEKTU:
Wsparcie techniczne dla Delegatury UE w Turcji w realizacji Programu Operacyjnego na rzecz Konkurencyjności i Innowacyjności (CISOP)
KRAJ:
Turcja
ZLECENIODAWCA:
Komisja Europejska
BENEFICJENT:
Delegatura Unii Europejskiej
OPIS PROJEKTU:
EPRD będzie świadczyło pomoc techniczną dla Delegatury UE w Turcji w ramach Programu Operacyjnego na rzecz Innowacyjności i Konkurencyjności (CISOP). Ogólnym celem tego kontraktu będzie zapewnienie prawidłowego i terminowego wdrożenia działań przewidzianych przez CISOP. W szczególności, EPRD będzie świadczyć wsparcie w ramach programowania, procedur przetargowych / kontraktowych, oraz we wdrażaniu poszczególnych etapów robót budowlanych w wybranych projektach realizowanych w ramach Programu. Ponadto EPRD będzie asystować Delegaturze w kontroli ex-ante i monitoringu. Pomoc techniczna świadczona będzie w okresie od stycznia do czerwca 2018.
DATA ROZPOCZĘCIA: 2017-12-21
DATA ZAKOŃCZENIA: 2018-08-31
     


Uwaga! Strona używa ciasteczek (cookies). Niezbędne są one do prawidłowego funkcjonowania witryny, pozwalają na poruszanie się po niej oraz używanie jej elementów. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Państwa przeglądarki. Jeśli chcą Państwo, można zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.