KARTA PROJEKTU
KATEGORIA PROJEKTU:
Ekspertyzy i prace badawcze, Analizy środowiskowe
BRANŻA PROJEKTU:
Ochrona i inżynieria środowiska
NUMER PROJEKTU:
EPRD-2017-059
TYTUŁ PROJEKTU:
Wsparcie techniczne Delegatury Unii Europejskiej w Turcji w ocenie projektów w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Środowisko i Zmiany Klimatu (ESOP)
KRAJ:
Turcja
ZLECENIODAWCA:
EUD Turcja
BENEFICJENT:
EUD Turcja
OPIS PROJEKTU:
EPRD zostało wybrane przez Delegaturę Unii Europejskiej w Turcji do świadczenia pomocy technicznej w prawidłowej i terminowej realizacji zadań projektowych w ramach Programu Operacyjnego Środowisko (EOP) oraz Sektorowego Programu Operacyjnego Środowisko i Zmiany Klimatu (ESOP). W szczególności, zespół ekspertów EPRD:
- oceni zgodność procedur przetargowych z warunkami PRAG oraz FIDIC, oraz innymi zasadami Zdecentralizowanego Systemu Wdrażania (DIS) w Turcji oraz ich poprawność techniczną.
- zapewni wsparcie w ocenie projektów ubiegających się o dofinansowanie.
DATA ROZPOCZĘCIA: 2018-01-01
DATA ZAKOŃCZENIA: 2018-06-30
     


Uwaga! Strona używa ciasteczek (cookies). Niezbędne są one do prawidłowego funkcjonowania witryny, pozwalają na poruszanie się po niej oraz używanie jej elementów. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Państwa przeglądarki. Jeśli chcą Państwo, można zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.