KARTA PROJEKTU
KATEGORIA PROJEKTU:
Ekspertyzy i prace badawcze
BRANŻA PROJEKTU:
Ekonomia i finanse
NUMER PROJEKTU:
EPRD-2017-056
TYTUŁ PROJEKTU:
Wsparcie poprzez ewaluację śródokresową reformy administracji publicznej i rozwoju lokalnego w Egipcie
KRAJ:
Egipt
ZLECENIODAWCA:
EUD Egipt
BENEFICJENT:
EUD Egipt
OPIS PROJEKTU:
Wsparcie poprzez ewaluację śródokresową reformy administracji publicznej i rozwoju lokalnego

Głównym celem ewaluacji, która zostanie przeprowadzona przez EPRD, jest zapewnienie właściwym służbom Unii Europejskiej, zainteresowanym partnerom:

- ogólnej niezależnej oceny dotychczasowych wyników programu "Wsparcie dla reformy administracji publicznej i rozwoju lokalnego", ze zwróceniem szczególnej uwagi na wyniki mierzone w stosunku do jego założeń;
- kluczowych wniosków oraz zaleceń w celu poprawy bieżÄ…cych wyników programu i zapewnienia wglądu w przyszłÄ… współpracę z Egiptem w sektorach interwencji.


Ewaluacja ta w szczególności posłuży do oceny najważniejszych elementów dotyczących znaczenia, skuteczności, wydajności, trwałości i wczesnych oznak oddziaływania wśród innych ważnych kryteriów.
Głównymi użytkownikami tej ewaluacji będą Unia Europejska i rząd Egiptu (GoE) reprezentowany przez głównych beneficjentów i partnerów programu.


Projekt będzie realizowany w okresie od stycznia do sierpnia 2018.
DATA ROZPOCZĘCIA: 2018-01-01
DATA ZAKOŃCZENIA: 2018-08-31
     


Uwaga! Strona używa ciasteczek (cookies). Niezbędne są one do prawidłowego funkcjonowania witryny, pozwalają na poruszanie się po niej oraz używanie jej elementów. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Państwa przeglądarki. Jeśli chcą Państwo, można zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.