KARTA PROJEKTU
KATEGORIA PROJEKTU:
Strategie i programy rozwoju
BRANŻA PROJEKTU:
Inna
NUMER PROJEKTU:
EPRD-2017-055
TYTUŁ PROJEKTU:
Opracowanie Narodowych Strategii Bezpieczeństwa Morskiego we Krajach Afryki Wschodniej, Południowej oraz Krajach Oceanu Indyjskiego
KRAJ:
Mauritius
ZLECENIODAWCA:
Delegatura EU w Mauritiusie
BENEFICJENT:
Delegatura EU w Mauritiusie
OPIS PROJEKTU:
Projekt EPRD przyczyni się do opracowania podstaw zarządzania gospodarką morską na szczeblu krajowym dla każdego z siedmiu krajów beneficjentów, w celu promowania regionalnej współpracy morskiej oraz stabilnego środowiska morskiego, a także przyczyni się do pokoju, ładu i trwałego dobrobytu w strefie krajów Afryki Wschodniej, Południowej oraz Krajów Oceanu Indyjskiego.

Projekt będzie w szczególności obejmować:
•\tsformułowanie krajowych zintegrowanych strategii dotyczących bezpieczeństwa morskiego w krajach regionu krajów Afryki Wschodniej, Południowej oraz Krajów Oceanu Indyjskiego, w szczególności na Komorach, Dżibuti, Kenii, Madagaskarze, Mauritiusie, Seszelach i Tanzanii, które opierałyby się na regionalnej Strategii bezpieczeństwa morskiego dla regionu krajów ESA-IO
•\tharmonizacja poszczególnych krajowych strategii dotyczących bezpieczeństwa morskiego w krajach regionu ESA-IO zgodnie z regionalną strategią bezpieczeństwa morskiego.

Projekt będzie realizowany w okresie od stycznia do września 2018.
DATA ROZPOCZĘCIA: 2018-01-01
DATA ZAKOŃCZENIA: 2018-11-30
     


Uwaga! Strona używa ciasteczek (cookies). Niezbędne są one do prawidłowego funkcjonowania witryny, pozwalają na poruszanie się po niej oraz używanie jej elementów. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Państwa przeglądarki. Jeśli chcą Państwo, można zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.