KARTA PROJEKTU
KATEGORIA PROJEKTU:
Ekspertyzy i prace badawcze
BRANŻA PROJEKTU:
Ochrona i inżynieria środowiska
NUMER PROJEKTU:
EPRD-2015-053
TYTUŁ PROJEKTU:
Pomoc techniczna w ewaluacji, wycenie i monitoringu ofert przetargowych Programu Operacyjnego Środowisko dla Delegatury Unii Europejskiej w Turcji
KRAJ:
Turcja
ZLECENIODAWCA:
Delegatura EU w Turcji
BENEFICJENT:
Delegatura EU w Turcji
OPIS PROJEKTU:
EPRD zostało wybrane przez Delegaturę Unii Europejskiej w Turcji do świadczenia pomocy technicznej w ewaluacji, wycenie i monitoringu ofert przetargowych Programu Operacyjnego Środowisko (EOP), oraz priorytetyzacji Sektorowego Programu Operacyjnego Środowisko i Zmiany Klimatu (ESOP).
W szczególności, zespół ekspertów EPRD zapewnił zgodność procedur przetargowych z warunkami PRAG oraz FIDIC, oraz innymi zasadami Zdecentralizowanego Systemu Wdrażania (DIS) w Turcji, monitorował wdrażane projekty oraz dokonał wyceny projektów zgłoszonych do finansowania. Oceniona została również metodologia priorytetyzacji opracowana dla projektów finansowanych w ramach ESOP.
Pomoc techniczna świadczona była od sierpnia 2015 do grudnia 2016.
DATA ROZPOCZĘCIA: 2015-08-03
DATA ZAKOŃCZENIA: 2016-12-31
     


Uwaga! Strona używa ciasteczek (cookies). Niezbędne są one do prawidłowego funkcjonowania witryny, pozwalają na poruszanie się po niej oraz używanie jej elementów. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Państwa przeglądarki. Jeśli chcą Państwo, można zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.