KARTA PROJEKTU
KATEGORIA PROJEKTU:
Ekspertyzy i prace badawcze
BRANŻA PROJEKTU:
IT i nowe technologie, Przedsiębiorczość
NUMER PROJEKTU:
EPRD-2014-012
TYTUŁ PROJEKTU:
Opracowanie raportu w zakresie instrumentów finansowych (fundusze pożyczkowe i poręczeniowe , aniołowie biznesu, venture capital) i ich zaangażowaniu w procesy innowacyjne na Mazowszu
KRAJ:
Polska
ZLECENIODAWCA:
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
BENEFICJENT:
Województwo Mazowieckie
OPIS PROJEKTU:
Celem głównym badania jest przedstawienie charakterystyki, analizy jakościowej i ilościowej rynku instrumentów finansowych w tym ich wpływu na innowacyjność regionu w kontekście inteligentnej specjalizacji Mazowsza oraz określenie rekomendacji w tym obszarze i włÄ…czenie ich do zaktualizowanej Regionalnej Strategii Innowacji dla Mazowsza. Przeformułowana RSI da szansę Mazowszu utrzymać pozycję lidera aktywności gospodarczej.
DATA ROZPOCZĘCIA: 2014-02-18
DATA ZAKOŃCZENIA: 2014-09-23
     


Uwaga! Strona używa ciasteczek (cookies). Niezbędne są one do prawidłowego funkcjonowania witryny, pozwalają na poruszanie się po niej oraz używanie jej elementów. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Państwa przeglądarki. Jeśli chcą Państwo, można zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.