KARTA PROJEKTU
KATEGORIA PROJEKTU:
Strategie i programy rozwoju, Ekspertyzy i prace badawcze
NUMER PROJEKTU:
EPRD-2011-068
TYTUŁ PROJEKTU:
Sformułowanie programu ONE HEALTH w Azji
KRAJ:
Indonezja
OPIS PROJEKTU:
EPRD sformułuje program ONE HEALTH w Azji, który rozpocznie się w 2012 roku.

Celem projektu jest zredagowanie Karty Działań - w oparciu o Kartę Identyfikacyjną i powiązane dokumenty - dla finansowanych przez UE działań w Azji dotyczących współpracy transgranicznej w dziedzinie zdrowia zwierząt i ludzi, zaprojektowanie ram instytucjonalnych niezbędnych do skutecznego wdrażania programu, oraz opracowanie opisu projektu, który zostanie zawarty w umowie (-ach) udziału pomiędzy Komisją Europejską a wybraną (-ymi) Instytucją (-ami) i / lub w wytycznych dla wnioskodawców.

Projekt zostanie przeprowadzony w wybranych krajach w południowo-wschodniej Azji w okresie od października 2011 do lutego 2012 roku.
DATA ROZPOCZĘCIA: 2011-10-01
DATA ZAKOŃCZENIA: 2012-02-29
     


Uwaga! Strona używa ciasteczek (cookies). Niezbędne są one do prawidłowego funkcjonowania witryny, pozwalają na poruszanie się po niej oraz używanie jej elementów. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Państwa przeglądarki. Jeśli chcą Państwo, można zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.