Trzy nowe badania na zlecenie Komisji Europejskiej (2017-08-18)

Przez najbliższe miesiące zespół specjalistów Departamentu Badań i Ewaluacji EPRD realizował będzie trzy nowe badania na zlecenie Komisji Europejskiej:

- Badanie dostępności danych na poziomie krajowym w celu opracowania wskaźników służących ocenie skuteczności dyrektyw w sprawie procedur odwoławczych (Dyrekcja Generalna ds. Przedsiębiorstw i Przemysłu),
- Badanie mające na celu wsparcie w przygotowaniu oceny obecnego instrumentu UE dotyczącego europejskiego dokumentu podróży w nagłych wypadkach, oraz wsparcie w ocenie wpływu na potencjalną inicjatywę UE w zakresie europejskiego dokumentu podróży w nagłych wypadkach w celu ułatwienia korzystania z prawa do ochrony konsularnej przez niereprezentowanych obywateli UE (Dyrekcja Generalna ds. Wymiaru Sprawiedliwości i Konsumentów),
- Badanie dotyczące zbierania najnowszych informacji o określonej liczbie substancji w celu analizy skutków zdrowotnych, społeczno-gospodarczych oraz środowiskowych w związku z możliwymi zmianami dyrektywy 2004/37/EC ws. ochrony pracowników przed ryzykiem związanym z narażaniem na działanie czynników rakotwórczych lub mutagenów w pracy (Dyrekcja Generalna ds. Zatrudnienia, Spraw Społecznych i Integracji Społecznej).

Powyższe badania będziemy realizować w ścisłej współpracy z RPA Ltd, wieloletnimi brytyjskimi partnerami EPRD, kontynuując tym samym pasmo pomyślnie przeprowadzonych ewaluacji na terenie całej Unii Europejskiej.

     


Uwaga! Strona używa ciasteczek (cookies). Niezbędne są one do prawidłowego funkcjonowania witryny, pozwalają na poruszanie się po niej oraz używanie jej elementów. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Państwa przeglądarki. Jeśli chcą Państwo, można zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.