Umowa ramowa z ETF ( 2017-11-29)

Z radością informujemy, że EPRD wygrało kontrakt ramowy dla Europejskiej Fundacji Kształcenia (ETF) zatytułowany "Specjalistyczne wsparcie inicjatyw ETF na rzecz rozwoju kapitału ludzkiego".

więcej...

Oceniamy Polskie Produkty Przyszłości!

Pragniemy poinformować, że po zawarciu umowy z PARP realizujemy projekt polegający na ocenie wniosków w ramach XX edycji Konkursu Polski Produkt Przyszłości. Konkurs ten jest organizowany corocznie, począwszy od 1997 roku. Od 2002 roku organizatorem Konkursu jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

więcej...

Wywiad z prezesem EPRD i konsulem honorowym Finlandii - Tadeuszem Pęczkiem ( 2017-10-27)

Województwo Świętokrzyskie zacieśnia swoją współpracę z krajami skandynawskimi, a przede wszystkim z Finlandią. Niedawno na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach otwarto nowy kierunek studiów - skandynawistykę, a w inauguracji udział wzięła Ambasador Republiki Finlandii, Hanna Lehtinen.

więcej...

Nowy projekt w Albanii ( 2017-08-29)

W czerwcu 2014 Albania otrzymała status kraju kandydującego do Unii Europejskiej, a sam proces integracji z UE stał się jednym z największych wyzwań i sprawą priorytetową dla kraju.

więcej...

Trzy nowe badania na zlecenie Komisji Europejskiej ( 2017-08-18)

Przez najbliższe miesiące zespół specjalistów Departamentu Badań i Ewaluacji EPRD realizował będzie trzy nowe badania na zlecenie Komisji Europejskiej:

- Badanie dostępności danych na poziomie krajowym w celu opracowania wskaźników służących ocenie skuteczności dyrektyw w sprawie procedur odwoławczych (Dyrekcja Generalna ds.

więcej...

Ponownie najlepsi! ( 2017-07-14)

Informujemy, iż projekt Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Bodzentyn Sp. z o.o., dla którego studium wykonalności przygotowało EPRD, został zakwalifikowany przez NFOŚIGW na pierwszym miejscu spośród 24 projektów wskazanych do dofinansowania w ramach listy podstawowej.

więcej...

600 milionów na rozwój komunikacji w Kieleckim Obszarze Metropolitalnym ( 2017-07-11)

Z przyjemnością informujemy, że do dofinansowania zakwalifikowane zostały projekty dotyczące rozwoju komunikacji publicznej i infrastruktury transportu publicznego, planowane do realizacji na terenie miasta Kielce oraz regionu świętokrzyskiego, o łącznej wartości około 600 milionów złotych,

więcej...

wybór strony:

     


Uwaga! Strona używa ciasteczek (cookies). Niezbędne są one do prawidłowego funkcjonowania witryny, pozwalają na poruszanie się po niej oraz używanie jej elementów. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Państwa przeglądarki. Jeśli chcą Państwo, można zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.