Zakończenie badania dla Dyrekcji Generalnej ds. Badań Naukowych i Innowacji ( 2018-03-14)

Z przyjemnością informujemy, że zakończyliśmy realizację "Badania dotyczącego wspierania mobilności pracowników pomiędzy sektorem nauki a sektorem prywatnym na poziomie europejskim". Projekt był realizowany na zlecenie Dyrekcji Generalnej ds. Badań Naukowych i Innowacji i wdrożony przez EPRD, które pełniło rolę lidera, z pracownikami firmy zaangażowanym jako kluczowi eksperci.

więcej...

EPRD partnerem warsztatów Punktu Informacyjnego Międzynarodowych Zamówień Publicznych PARP ( 2018-02-06)

29 stycznia, w siedzibie Centrum Przedsiębiorczości Smolna w Warszawie odbyły się praktyczne warsztaty na temat różnych form współpracy przy przetargach publicznych pt. "Zamień kontakty na kontrakty". Organizatorem warsztatów był Punkt Informacyjny Międzynarodowych Zamówień Publicznych, a partnerami wydarzenia byli m.in. Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwo Spraw Zagranicznych i EPRD.

więcej...

Umowa ramowa z ETF ( 2017-11-29)

Z radością informujemy, że EPRD wygrało kontrakt ramowy dla Europejskiej Fundacji Kształcenia (ETF) zatytułowany "Specjalistyczne wsparcie inicjatyw ETF na rzecz rozwoju kapitału ludzkiego".

więcej...

Oceniamy Polskie Produkty Przyszłości!

Pragniemy poinformować, że po zawarciu umowy z PARP realizujemy projekt polegający na ocenie wniosków w ramach XX edycji Konkursu Polski Produkt Przyszłości. Konkurs ten jest organizowany corocznie, począwszy od 1997 roku. Od 2002 roku organizatorem Konkursu jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

więcej...

Wywiad z prezesem EPRD i konsulem honorowym Finlandii - Tadeuszem Pęczkiem ( 2017-10-27)

Województwo Świętokrzyskie zacieśnia swoją współpracę z krajami skandynawskimi, a przede wszystkim z Finlandią. Niedawno na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach otwarto nowy kierunek studiów - skandynawistykę, a w inauguracji udział wzięła Ambasador Republiki Finlandii, Hanna Lehtinen.

więcej...

Nowy projekt w Albanii ( 2017-08-29)

W czerwcu 2014 Albania otrzymała status kraju kandydującego do Unii Europejskiej, a sam proces integracji z UE stał się jednym z największych wyzwań i sprawą priorytetową dla kraju.

więcej...

Trzy nowe badania na zlecenie Komisji Europejskiej ( 2017-08-18)

Przez najbliższe miesiące zespół specjalistów Departamentu Badań i Ewaluacji EPRD realizował będzie trzy nowe badania na zlecenie Komisji Europejskiej:

- Badanie dostępności danych na poziomie krajowym w celu opracowania wskaźników służących ocenie skuteczności dyrektyw w sprawie procedur odwoławczych (Dyrekcja Generalna ds.

więcej...

wybór strony:

     


Uwaga! Strona używa ciasteczek (cookies). Niezbędne są one do prawidłowego funkcjonowania witryny, pozwalają na poruszanie się po niej oraz używanie jej elementów. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Państwa przeglądarki. Jeśli chcą Państwo, można zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.