Praca – specjalista ds. ewaluacji i badań społecznych

W związku z dynamicznym rozwojem specjalizacji EPRD w dziedzinie badań społecznych w kraju i za granicą, poszukujemy do Działu Badań w Kielcach pracowników ambitnych i szukających nowych rozwiązań, którzy wzmocnią pozycję konkurencyjną Biura w Polsce i na świecie.

Wymagania:

– ukończone studia wyższe (socjologia, ekonomia, marketing lub kierunki posiadające w programie metody i techniki badań), lub co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

– doświadczenie w opracowywaniu metodologii projektów badawczych

– doświadczenie w projektowaniu badań ewaluacyjnych będzie dodatkowym atutem

– zdolności analityczne oraz organizacyjne,

– inicjatywa, kreatywność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

– język angielski lub francuski będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

– opracowywanie metodologii badań

– realizacja projektów badawczych (w tym zarządzanie projektem, zapewnienie terminowości, opracowywanie raportów)

Oferujemy:

– pracę w młodym, ambitnym zespole

– możliwość kreowania polityki rozwoju Biura w dziedzinie badań

– dostęp do najnowszych trendów i opracowań dotyczących ewaluacji projektów i programów pomocowych Unii Europejskiej

– możliwość realizacji własnych pomysłów

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV oraz krótkiego opisu, dlaczego chciał/aby Pan/i związać swoją karierę z dziedziną badań społecznych na adres e-mail: consultants@eprd.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez EPRD Sp. z o.o. w procesie rekrutacji. Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

12.01.2009