Polityka Insight i 15 historii sukcesu polskich firm, a wśród nich EPRD

Szacuje się, że rynek zamówień publicznych organizacji międzynarodowych jest wart kilkadziesiąt miliardów dolarów. Pula polskich firm, które współpracują z tego typu instytucjami, systematycznie się rozszerza. Jednak z rankingów publikowanych przez organizacje międzynarodowe wynika, że wciąż daleko im do czołówki.

Polityka Insight na zlecenie Ministerstwa Rozwoju przygotowała raport “Jak ubiegać się o zamówienia publiczne organizacji międzynarodowych? 15 historii sukcesu polskich firm”.

EPRD, posiadające bogate doświadczenie w realizacji zamówień dla organizacji międzynarodowych i zagranicznych instytucji publicznych, zostało wyróżnione, wraz z innymi czternastoma firmami, zaproszeniem do zaprezentowania i podzielenia się swoimi osiągnięciami w tym zakresie.

W raporcie można znaleźć ogólne informacje o EPRD, jak również zarys strategii działania  na rynku międzynarodowym. Ponadto w opracowaniu znajdują się przykłady zrealizowanych przez nas kontraktów. Odsłaniamy rąbek tajemnicy dotyczący naszego know how i trzymamy kciuki za sukcesy polskich firm.

Publikację można znaleźć pod linkiem.

28.08.2020
Podziel się tą stroną: