Specyfika pracy w EPRD pozwala na wszechstronny rozwój w międzynarodowym środowisku i  poznawanie różnorodnych branż, dlatego zapraszamy do odbywania staży lub praktyk osoby kreatywne, potrafiące pracować w grupie, otwarte na podnoszenie swoich kwalifikacji oraz szukające nowych wyzwań, które razem z nami będą dzielić pasję dostarczania usług doradczych na najwyższym poziomie. Zapewniamy elastyczny czas pracy, okres adaptacyjny, opiekę mentora oraz możliwość zdobywania nowej wiedzy i doświadczeń.

Jeżeli jesteś studentem IV, V roku jednolitych studiów magisterskich lub III roku studiów pierwszego stopnia prześlij swoje CV i list motywacyjny na adres:   lub wypełnij formularz aplikacyjny.

Uwaga! Strona używa ciasteczek (cookies). Niezbędne są one do prawidłowego funkcjonowania witryny, pozwalają na poruszanie się po niej oraz używanie jej elementów. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Państwa przeglądarki. Jeśli chcą Państwo, można zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.