Działania EPRD skupiają się na promowaniu aktywnej polityki rynku pracy oraz aktywnej polityki społecznej przyczyniając się do realizacji strategicznych celów UE: wysokiego poziomu zatrudnienia oraz spójności społecznej.

Firma realizuje zarówno działania zmierzające do poprawy jakości miejsc pracy i możliwości zatrudnienia, efektywnego rozwoju zasobów ludzkich, ograniczenia zjawiska marginalizacji społecznej i walki z dyskryminacją, jak i zapewnia wsparcie usprawniające funkcjonowanie instytucji w nie zaangażowanych. EPRD posiada duże doświadczenie w dostosowaniu usług instytucji rynku pracy, łącznie z publicznymi służbami zatrudnienia, do sytuacji na rynku i zmian zachodzących w gospodarce na poziomie krajowym, regionalnym i lokalnym oraz modernizacji instytucji polityki i pomocy społecznej. Szeroki zakres usług firmy obejmuje doradztwo, szkolenia, opracowanie dokumentów strategicznych i przetargowych, ocenę ofert i aplikacji grantowych, a także monitoring i ewaluację.

Uwaga! Strona używa ciasteczek (cookies). Niezbędne są one do prawidłowego funkcjonowania witryny, pozwalają na poruszanie się po niej oraz używanie jej elementów. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Państwa przeglądarki. Jeśli chcą Państwo, można zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.