Każde przedsiębiorstwo, by móc dalej istnieć na rynku i zaspokajać rosnące potrzeby klientów potrzebuje ciągłych zmian. Specjaliści EPRD już od ponad 17 lat pomagają w poszukiwaniu nowych, optymalnych technologii i procesów, które zapewnią firmom odpowiednią efektywność oraz wydajność pracy, wpływającą na zwiększenie przewagi konkurencyjnej. W procesie definiowania szans i zagrożeń apracownicy Biura doradzają i rekomendujemy sposoby poprawy biznesowej efektywności służącej stabilnemu rozwojowi biznesu.

EPRD specjalizuje się w tworzeniu:
  • Biznes planów,
  • Studiów wykonalności,
  • Programów funkcjonalno-użytkowych,
  • Analiz ekonomiczno-prawnych.
Oferujemy pomoc w pozyskaniu zewnętrznych źródeł finansowania dla pomysłów biznesowych, także tych innowacyjnych. W szerszej perspektywie, dzięki współpracy z międzynarodową siecią ekspertów, realizujemy zlecenia dla instytucji, agend rządowych i ponadnarodowych. Aktywnie włączamy się w tworzenie dokumentów strategicznych wspierających przedsiębiorczość na całym świecie.

Uwaga! Strona używa ciasteczek (cookies). Niezbędne są one do prawidłowego funkcjonowania witryny, pozwalają na poruszanie się po niej oraz używanie jej elementów. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Państwa przeglądarki. Jeśli chcą Państwo, można zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.