KARTA PROJEKTU
KATEGORIA PROJEKTU:
Strategie i programy rozwoju, Ekspertyzy i prace badawcze
NUMER PROJEKTU:
EPRD-2011-045
TYTUŁ PROJEKTU:
Ocena ex-ante oraz monitorowanie projektów LRRD – REPI 2010 (Poprawa sytuacji ludności mieszkającej w północno-centralnej i wschodniej części Burkina Faso po powodzi z lipca 2010 roku).
KRAJ:
Burkina Faso
ZLECENIODAWCA:
Komisja Europejska
BENEFICJENT:
BF- Burkina Faso CONASUR
OPIS PROJEKTU:
Zapewnienie kapitalizacji projektów finansowanych w ramach programu "LRRD IPER-2010 przyczyniając się do dialogu na temat polityki reagowania w przypadku klęsk żywiołowych (powodzie) i zarządzania ryzykiem klimatycznym, w powiązaniu z rozwojem strategii obszarów wiejskich, bezpieczeństwa żywnościowego w Burkinie Faso.

Ocena programu LRRD - IPER (ex-ante i średniookresowa), wdrożenie monitorowania dla 4 projektów finansowanych przez LRRD IPER-2010 i wzmocnienie nadzoru poszczególnych projektów, w celu zapewnienia pomocy beneficjentom i DUE z Burkina Faso w skutecznym ich pilotowaniu.
DATA ROZPOCZĘCIA: 2011-05-01
DATA ZAKOŃCZENIA: 2012-12-31
     


Uwaga! Strona używa ciasteczek (cookies). Niezbędne są one do prawidłowego funkcjonowania witryny, pozwalają na poruszanie się po niej oraz używanie jej elementów. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Państwa przeglądarki. Jeśli chcą Państwo, można zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.