KARTA PROJEKTU
KATEGORIA PROJEKTU:
Strategie i programy rozwoju, Ekspertyzy i prace badawcze
NUMER PROJEKTU:
EPRD-2010-005
TYTUŁ PROJEKTU:
Wsparcie w zarządzaniu globalnymi funduszami na rzecz walki z AIDS, gruźlicą i malarią w Indonezji
KRAJ:
Indonezja
ZLECENIODAWCA:
Komisja Europejska
BENEFICJENT:
Ministerstwo Zdrowia Rządu Indonezji
OPIS PROJEKTU:
Do tej pory Indonezja otrzymała sześć grantów z Funduszu na rzecz walki z AIDS, gruźlicą i malarią (GFATM), których łÄ…czna suma przekracza kwotę 250 milionów dolarów. Indonezja podpisze wkrótce porozumienie na ósmą transzę grantów na kwotę ok. 338 milionów dolarów.

Projekt ma na celu zapewnienie wsparcia technicznego dotyczącego szczegółowej analizy luk występujących w obecnym systemie w celu efektywnego i wydajnego wdrożenia przez Ministerstwo Zdrowia i inne instytucje publiczne Funduszu na rzecz walki z AIDS, gruźlicą i malarią w celu dalszego udoskonalenia dwuletniego planu tworzenia możliwości rozwojowych mających za zadanie uszczelnienie systemu. Wsparcie w zarządzaniu ma pomóc głównym odbiorcom w udoskonaleniu finansowej i programowej wydajności wykorzystywania grantów w ramach Programu, w zakresie ustalonych celów i wskaźników wydajności.
DATA ROZPOCZĘCIA: 2010-01-01
DATA ZAKOŃCZENIA: 2010-04-30
     


Uwaga! Strona używa ciasteczek (cookies). Niezbędne są one do prawidłowego funkcjonowania witryny, pozwalają na poruszanie się po niej oraz używanie jej elementów. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Państwa przeglądarki. Jeśli chcą Państwo, można zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.