KARTA PROJEKTU
KATEGORIA PROJEKTU:
Ekspertyzy i prace badawcze
BRANŻA PROJEKTU:
Inna
NUMER PROJEKTU:
EPRD-2017-038
TYTUŁ PROJEKTU:
Badanie wspierające przygotowanie oceny istniejącego instrumentu UE dotyczącego Europejskiego dokumentu podróży, a także ocenę wpływu w odniesieniu do potencjalnej inicjatywy UE w sprawie Europejskiego dokumentu podróży mającej na celu ułatwienie korzystania z prawa do ochrony konsularnej przez niereprezentowanych obywateli UE, przy jednoczesnym zwiększeniu jego bezpieczeństwa
ZLECENIODAWCA:
Dyrekcja Generalna ds. Sprawiedliwości i Konsumentów/ Risk & Policy Analysts
BENEFICJENT:
Dyrekcja Generalna ds. Sprawiedliwości i Konsumentów
OPIS PROJEKTU:
Celem projektu jest przedstawienie Komisji dowodów i analiz umożliwiających:
a) przeprowadzenie oceny ex-post Decyzji 96/409/WPZiB i jej praktycznego zastosowania oraz, w świetle wyników oceny,
b) przeprowadzenie oceny wpływu ewentualnej przyszłej inicjatywy mającej na celu usunięcie stwierdzonych braków, w tym modernizacji obecnych przepisów UE dotyczących wspólnego wzoru Europejskiego dokumentu podróży i jego bezpieczeństwa.
DATA ROZPOCZĘCIA: 2017-08-08
DATA ZAKOŃCZENIA: 2018-01-01
     


Uwaga! Strona używa ciasteczek (cookies). Niezbędne są one do prawidłowego funkcjonowania witryny, pozwalają na poruszanie się po niej oraz używanie jej elementów. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Państwa przeglądarki. Jeśli chcą Państwo, można zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.