KARTA PROJEKTU
KATEGORIA PROJEKTU:
Ekspertyzy i prace badawcze
BRANŻA PROJEKTU:
Inna
NUMER PROJEKTU:
EPRD-2016-092
TYTUŁ PROJEKTU:
Wsparcie zewnętrzne – Analiza oraz przygotowanie broszury dotyczącej transparentności i identyfikowalności łańcucha wartości w sektorze odzieży.
ZLECENIODAWCA:
Komisja Europejska
BENEFICJENT:
Różne kraje - różne podmioty
OPIS PROJEKTU:
Niniejsze wsparcie zewnętrzne ukierunkowane jest na pomoc Komisji Europejskiej w zebraniu i opracowaniu danych dotyczących transparentności i identyfikowalności w sektorze odzieży.

W szczególności, celem realizowanego przez EPRD projektu będzie wsparcie Komisji Europejskiej w przeprowadzeniu analizy, która uzupełni dotychczasowe działania w zakresie odpowiedzialnego zarządzania łańcuchem wartości w sektorze odzieżowym. Wyniki analizy zostaną opublikowanie w formie broszury skierowanej do beneficjentów i opinii publicznej w celu zwiększenia świadomości decyzji zakupowych podejmowanych przez klientów sektora odzieżowego.
DATA ROZPOCZĘCIA: 2016-11-23
DATA ZAKOŃCZENIA: 2017-03-31
     


Uwaga! Strona używa ciasteczek (cookies). Niezbędne są one do prawidłowego funkcjonowania witryny, pozwalają na poruszanie się po niej oraz używanie jej elementów. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Państwa przeglądarki. Jeśli chcą Państwo, można zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.