KARTA PROJEKTU
KATEGORIA PROJEKTU:
Ekspertyzy i prace badawcze
BRANŻA PROJEKTU:
Rynek pracy i polityka społeczna
NUMER PROJEKTU:
EPRD-2016-085
TYTUŁ PROJEKTU:
Ocena inicjatyw na rzecz budowania potencjału społeczeństwa obywatelskiego w krajach Południowego Sąsiedztwa UE (2012-2016)
KRAJ:
Belgia
ZLECENIODAWCA:
Komisja Europejska
BENEFICJENT:
Komisja Europejska
OPIS PROJEKTU:
EPRD dokona oceny inicjatyw na rzecz budowania potencjału społeczeństwa obywatelskiego, a szczególnie skuteczności, efektywności, trafności, użyteczności i trwałości działań projektowych podejmowanych od 2012 roku, oraz spójności i wartości dodanej programów krajowych i regionalnych.
Ponadto, w oparciu o wyniki przeprowadzonej oceny, konsultanci opracują wnioski i zalecenia, które będą stanowić istotny wkład w planowanie dalszego wsparcia budowy potencjału społeczeństwa obywatelskiego finansowanego ze środków regionalnych programów Europejskiego Instrumentu Sąsiedztwa.

Projekt będzie realizowany pomiędzy listopadem 2016 a marcem 2017
DATA ROZPOCZĘCIA: 2016-11-01
DATA ZAKOŃCZENIA: 2017-03-31
     


Uwaga! Strona używa ciasteczek (cookies). Niezbędne są one do prawidłowego funkcjonowania witryny, pozwalają na poruszanie się po niej oraz używanie jej elementów. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Państwa przeglądarki. Jeśli chcą Państwo, można zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.