KARTA PROJEKTU
KATEGORIA PROJEKTU:
Aplikacje o środki finansowe, analizy ekonomiczne
BRANŻA PROJEKTU:
Nauka i edukacja
NUMER PROJEKTU:
EPRD-2016-027
TYTUŁ PROJEKTU:
Studium Wykonalności Inwestycji pn.: "Rozbudowa budynków: Zespołu Szkół w Pawłowie, Zespołu Szkół w Rzepinie, Zespołu Szkół w Chybicach"
KRAJ:
Polska
ZLECENIODAWCA:
Gmina Pawłów, Pawłów 56, 27-225 Pawłów
BENEFICJENT:
Gmina Pawłów, Pawłów 56, 27-225 Pawłów
OPIS PROJEKTU:
Zakres zrealizowanych usług obejmował opracowanie Studium Wykonalności Inwestycji dla przedsięwzięcia pt. "PODNOSZENIE EFEKTYWNOŚCI KSZTAŁCENIA W GMINIE PAWŁÓW POPRZEZ WZMOCNIENIE INFRASTRUKTURY EDUKACYJNEJ W ZESPOLE SZKÓŁ W PAWŁOWIE, ZESPOLE SZKÓŁ W RZEPINIE, ZESPOLE SZKÓŁ W CHYBICACH"
Zakres rzeczowy analizowanej inwestycji obejmuje rozbudowę i modernizację infrastruktury edukacyjnej dla trzech ZS w Pawłowie, Chybicach i Rzepinie wraz z dostawą do ww. placówek niezbędnego wyposażenia pracowni dydaktycznych w celu wzmocnienia infrastruktury edukacyjnej i szkoleniowej, a tym samym w celu podniesienia efektywności kształcenia w jednostkach oświatowych Gminy Pawłów.
DATA ROZPOCZĘCIA: 2016-03-24
DATA ZAKOŃCZENIA: 2016-11-15
     


Uwaga! Strona używa ciasteczek (cookies). Niezbędne są one do prawidłowego funkcjonowania witryny, pozwalają na poruszanie się po niej oraz używanie jej elementów. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Państwa przeglądarki. Jeśli chcą Państwo, można zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.