KARTA PROJEKTU
KATEGORIA PROJEKTU:
Ekspertyzy i prace badawcze
BRANŻA PROJEKTU:
Ekonomia i finanse, Inna
NUMER PROJEKTU:
EPRD-2016-007
TYTUŁ PROJEKTU:
Dodatkowe badanie dotyczące sprawdzania przydatności w sektorze budowlanym – Druga część obejmująca europejskie przepisy dotyczące środowiska, zdrowia i bezpieczeństwa.
KRAJ:
Belgia
OPIS PROJEKTU:
Głównym celem badania jest:
1.\tocena skumulowanego oddziaływania (zarówno pod względem kosztów i korzyści) liczby aktów prawnych UE dotyczących środowiska i BHP na sektor budowlany, biorąc pod uwagę wyzwania stojące przed sektorem pod względem konkurencyjności i zrównoważonego rozwoju;
2.\tocena efektywności, spójności, skuteczności, trafności i europejskiej wartości dodanej wybranych tekstów prawnych UE i ich realizacji/krajowych transpozycji prawa w odniesieniu do osiągania celów związanych ze wzrostem konkurencyjności i zrównoważonego rozwoju sektora budowlanego, zwłaszcza dla MŚP.
3.\tFormułowanie wniosków i rekomendacji
DATA ROZPOCZĘCIA: 2016-01-29
DATA ZAKOŃCZENIA: 2016-06-30
     


Uwaga! Strona używa ciasteczek (cookies). Niezbędne są one do prawidłowego funkcjonowania witryny, pozwalają na poruszanie się po niej oraz używanie jej elementów. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Państwa przeglądarki. Jeśli chcą Państwo, można zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.