KARTA PROJEKTU
KATEGORIA PROJEKTU:
Strategie i programy rozwoju, Ekspertyzy i prace badawcze
BRANŻA PROJEKTU:
Nauka i edukacja, Rynek pracy i polityka społeczna
NUMER PROJEKTU:
EPRD-2015-092
TYTUŁ PROJEKTU:
Wsparcie techniczne w zakresie identyfikacji i przygotowania projektu promocji kształcenia i szkolenia zawodowego oraz rozwoju umiejętności w oparciu o zapotrzebowanie rynku.
KRAJ:
Belgia
ZLECENIODAWCA:
Komisja Europejska
BENEFICJENT:
Komisja Europejska
OPIS PROJEKTU:
Ogólnym celem projektu jest poprawa efektywności reform w zakresie kształcenia i szkolenia zawodowego poprzez ukierunkowanie ich na potrzeby rynku pracy oraz zapewnienie dostępu do (samo)zatrudnienia, włÄ…czając grupy w niekorzystnej sytuacji. Zadaniem EPRD będzie wsparcie Komisji Europejskiej w przygotowaniu nowego projektu celem którego będzie uzupełnienie dotychczas prowadzonych działań, a w szczególności:
- analiza formalna systemu kształcenia i szkolenia zawodowego w krajach partnerskich celem wsparcia procesu tworzenia polityki i dialogu
- opracowanie modułów wsparcia uzupełniającego dla poprawy zdolności reakcji systemu szkolenia i kształcenia zawodowego w zależności od uwarunkowań rynku i promocji zaangażowania sektora prywatnego w kształcenie i szkolenie zawodowe, jednocześnie zapewniając lepsze możliwości dla grup w niekorzystnej sytuacji.
DATA ROZPOCZĘCIA: 2015-12-23
DATA ZAKOŃCZENIA: 2016-05-31
     


Uwaga! Strona używa ciasteczek (cookies). Niezbędne są one do prawidłowego funkcjonowania witryny, pozwalają na poruszanie się po niej oraz używanie jej elementów. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Państwa przeglądarki. Jeśli chcą Państwo, można zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.