KARTA PROJEKTU
KATEGORIA PROJEKTU:
Aplikacje o środki finansowe, analizy ekonomiczne
BRANŻA PROJEKTU:
Ochrona i inżynieria środowiska
NUMER PROJEKTU:
EPRD-2015-088
TYTUŁ PROJEKTU:
Ocena wniosków projektowych w ramach konkursu grantowego Komisji Europejskiej nr 150699: Loty 1-6 – “Udział podmiotów niepaństwowych w zarządzaniu zasobami leśnymi, morskimi, FLEGT i REDD+”, oraz Lot 7 – “Bioróżnorodność w obszarach morskich / nabrzeżnych w basenie Morza Karaibskiego”
KRAJ:
Belgia
ZLECENIODAWCA:
Komisja Europejska
BENEFICJENT:
Komisja Europejska
OPIS PROJEKTU:
Komisja Europejska powierzyła EPRD zadanie oceny wniosków projektowych złożonych w ramach konkursu grantowego będącego częścią programu tematycznego "Globalne dobra publiczne i reagowanie na wyzwania o skali światowej" (GPGC).
Ogólnym celem jest zapewnienie wsparcia Komisji Europejskiej w uczciwej i przejrzystej identyfikacji projektów na etapie notki koncepcyjnej, a następnie pełnego wniosku. W szczególności, EPRD wesprze Komisję w wyborze najlepszych wniosków, zgodnie z kryteriami zawartymi w wytycznych dla aplikantów.
Zadanie będzie realizowane w okresie od lutego do września 2016 r.
DATA ROZPOCZĘCIA: 2016-02-01
DATA ZAKOŃCZENIA: 2016-09-30
     


Uwaga! Strona używa ciasteczek (cookies). Niezbędne są one do prawidłowego funkcjonowania witryny, pozwalają na poruszanie się po niej oraz używanie jej elementów. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Państwa przeglądarki. Jeśli chcą Państwo, można zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.