KARTA PROJEKTU
KATEGORIA PROJEKTU:
Strategie i programy rozwoju, Prace projektowe
BRANŻA PROJEKTU:
Ochrona i inżynieria środowiska
NUMER PROJEKTU:
EPRD-2015-073
TYTUŁ PROJEKTU:
Wsparcie w implementacji rocznego programu działania dla Białorusi na rok 2015 w obszarze poprawy jakości powietrza i zarządzania ochroną środowiska (SAQEM)
KRAJ:
Białoruś
ZLECENIODAWCA:
Delegatura UE na Białorusi
BENEFICJENT:
Delegatura UE na Białorusi
OPIS PROJEKTU:
Delegatura Unii Europejskiej na Białorusi powierzyła EPRD realizację projektu "Wsparcie w implementacji rocznego programu działania dla Białorusi na rok 2015 w obszarze poprawy jakości powietrza i zarządzania ochroną środowiska (SAQEM)".

Jego ogólnym celem jest poprawa jakości powietrza w Republice Białorusi, a w szczególności, pomoc techniczna dla Delegatury UE w przygotowaniu specyfikacji technicznej i wsparcie w ocenie ofert złożonych w ramach przetargu na sprzęt do monitorowania promieniowania i jakości powietrza, zgodnie z założeniami programu SAQEM.

Projekt realizowany będzie od listopada 2015 do czerwca 2017.
DATA ROZPOCZĘCIA: 2015-10-23
DATA ZAKOŃCZENIA: 2018-05-31
     


Uwaga! Strona używa ciasteczek (cookies). Niezbędne są one do prawidłowego funkcjonowania witryny, pozwalają na poruszanie się po niej oraz używanie jej elementów. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Państwa przeglądarki. Jeśli chcą Państwo, można zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.