KARTA PROJEKTU
KATEGORIA PROJEKTU:
Ekspertyzy i prace badawcze
BRANŻA PROJEKTU:
Nauka i edukacja
NUMER PROJEKTU:
EPRD-2015-010
TYTUŁ PROJEKTU:
Mapowanie oraz badanie efektywności edukacji i szkoleń w obszarze turystyki
ZLECENIODAWCA:
Dyrekcja Generalna ds. Przedsiębiorstw i Przemysłu
BENEFICJENT:
Dyrekcja Generalna ds. Przedsiębiorstw i Przemysłu
OPIS PROJEKTU:
Głównym celem badania jest zbadanie ram edukacyjnych i szkoleniowych w obszarze turystyki i ocena na ile spełniają one zadanie dostarczenia niezbędnych umiejętności na rynku pracy dla pracodawców, zarówno obecnie, jaki i w świetle przewidywanych zmian. W tym celu ocenie zostanie poddana efektywność ram edukacyjnych i szkoleniowych oraz kwalifikacji w odniesieniu do kluczowych kryteriów odnoszących się do kluczowych zawodów w sektorze. Na tej podstawie zidentyfikowane zostaną luki w kształtowaniu umiejętności oraz dobre praktyki.
EPRD jest odpowiedzialne za opracowanie krajowych raportów dla 8 krajów członkowskich UE opisujących i analizujących publiczne i prywatne systemy edukacyjne w obszarze turystyki (począwszy od edukacji szkolnej po uniwersytecką i zawodową) oraz ich powiązanie/ współpracę z branżÄ….
DATA ROZPOCZĘCIA: 2015-02-09
DATA ZAKOŃCZENIA: 2016-02-29
     


Uwaga! Strona używa ciasteczek (cookies). Niezbędne są one do prawidłowego funkcjonowania witryny, pozwalają na poruszanie się po niej oraz używanie jej elementów. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Państwa przeglądarki. Jeśli chcą Państwo, można zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.