KARTA PROJEKTU
KATEGORIA PROJEKTU:
Ekspertyzy i prace badawcze
BRANŻA PROJEKTU:
Transport i infrastruktura drogowa, Inna
NUMER PROJEKTU:
EPRD-2014-068
TYTUŁ PROJEKTU:
Ocena Programu TRACECA finansowanego ze środków UE - kraje objęte finansowaniem w ramach Europejskiego Instrumentu Sąsiedztwa i Partnerstwa
KRAJ:
Tadżykistan
ZLECENIODAWCA:
Unia Europejska
BENEFICJENT:
Region Europa Wschodnia
OPIS PROJEKTU:
Ogólnym celem projektu jest poprawa planowania oraz wykorzystania unijnej pomocy finansowej w sektorze transportu oraz dla ułatwienia wymiany handlowej w krajach objętych Europejskim Instrumentem Sąsiedztwa i Partnerstwa i w centralnej Azji, na bazie wniosków płynących z dotychczasowych sposobów korzystania ze środków UE.

EPRD wykona więc ocenę funkcjonowania Programu TRACECA w okresie 2007-2014, z uwzględnieniem najważniejszych wniosków dotyczących jego odziaływania.
DATA ROZPOCZĘCIA: 2014-10-06
DATA ZAKOŃCZENIA: 2015-04-30
     


Uwaga! Strona używa ciasteczek (cookies). Niezbędne są one do prawidłowego funkcjonowania witryny, pozwalają na poruszanie się po niej oraz używanie jej elementów. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Państwa przeglądarki. Jeśli chcą Państwo, można zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.