KARTA PROJEKTU
KATEGORIA PROJEKTU:
Aplikacje o środki finansowe, analizy ekonomiczne
BRANŻA PROJEKTU:
Rolnictwo i obszary wiejskie
NUMER PROJEKTU:
EPRD-2013-097
TYTUŁ PROJEKTU:
Pomoc techniczna dla Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich Czarnogóry w opracowaniu ZWiO dla projektu "Rozwój bezpieczeństwa żywności, usług weterynaryjnych i fitosanitarnych w Czarnogórze" w ramach IPA 2012
KRAJ:
Czarnogóra
ZLECENIODAWCA:
Delegatura UE w Czarnogórze
BENEFICJENT:
Delegatura UE w Czarnogórze
OPIS PROJEKTU:
EPRD zapewni pomoc techniczną dla Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich Czarnogóry w opracowaniu ZWiO dla projektu "Rozwój bezpieczeństwa żywności, usług weterynaryjnych i fitosanitarnych w Czarnogórze" w ramach IPA 2012.

Ogólnym celem tego projektu jest poprawa standardów dotyczących bezpieczeństwa żywności oraz norm weterynaryjnych i fitosanitarnych na rzecz konsumentów, oraz ułatwienie handlu produktami rolnymi i przetworzonymi produktami rolnymi w Czarnogórze. W szczególności, zadanie skupiać się będzie na świadczeniu pomocy technicznej Ministerstwu Rolnictwa i Rozwojuj Wsi Czarnogóry w opracowaniu ZWiO dla kontraktu "Rozwój bezpieczeństwa żywności, usług weterynaryjnych i fitosanitarnych w Czarnogórze" w ramach IPA 2012.

Projekt będzie realizowany od stycznia do marca 2014.
DATA ROZPOCZĘCIA: 2014-01-07
DATA ZAKOŃCZENIA: 2014-03-31
     


Uwaga! Strona używa ciasteczek (cookies). Niezbędne są one do prawidłowego funkcjonowania witryny, pozwalają na poruszanie się po niej oraz używanie jej elementów. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Państwa przeglądarki. Jeśli chcą Państwo, można zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.