KARTA PROJEKTU
KATEGORIA PROJEKTU:
Ekspertyzy i prace badawcze
BRANŻA PROJEKTU:
Ochrona i inżynieria środowiska, Energia, Transport i infrastruktura drogowa, IT i nowe technologie, Ekonomia i finanse
NUMER PROJEKTU:
EPRD-2012-089
TYTUŁ PROJEKTU:
Raportowanie na temat postępów Albanii w kwestiach Rynku Wewnętrznego i Standardów Europejskich związanych z Dorobkiem Wspólnotowym.
KRAJ:
Albania
ZLECENIODAWCA:
Delegatura KE w Albanii
BENEFICJENT:
Delegatura KE w Albanii
OPIS PROJEKTU:
Celem ogólnym tego kontraktu jest wzbogacenie wiedzy Komisji na temat postępów Albanii w kwestiach Rynku Wewnętrznego i Standardów Europejskich.
W ramach tego kontraktu EPRD dostarczy specjalne raporty/sprawozdania analityczne dotyczące prawnych, politycznych i instytucjonalnych reform/procesów zachodzących w dziedzinach, takich jak swobodny przepływ towarów, swobody świadczenia usług i zakładania działalności gospodarczej, swobodny przepływ kapitału, prawa spółek, prawa własności intelektualnej, konkurencji, zamówień publicznych, MŚP i polityka przemysłowa, energetyka, handel, edukacja i kultury (z wyłÄ…czeniem kształcenia zawodowego), środowisko - zmiany klimatyczne, ochrona konsumentów i zdrowia polityka społeczna i polityka społeczna, transport, technologie informacyjne w tym polityki społeczeństwa informacyjnego i komunikacyjnej elektronicznej.
Projekt będzie realizowany od kwietnia do września 2013 r.
DATA ROZPOCZĘCIA: 2013-04-01
DATA ZAKOŃCZENIA: 2013-09-30
     


Uwaga! Strona używa ciasteczek (cookies). Niezbędne są one do prawidłowego funkcjonowania witryny, pozwalają na poruszanie się po niej oraz używanie jej elementów. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Państwa przeglądarki. Jeśli chcą Państwo, można zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.