Umowa ramowa z ETF (2017-11-29)

Z radością informujemy, że EPRD wygrało kontrakt ramowy dla Europejskiej Fundacji Kształcenia (ETF) zatytułowany "Specjalistyczne wsparcie inicjatyw ETF na rzecz rozwoju kapitału ludzkiego". W ramach umowy EPRD będzie świadczyć usługi doradcze obejmujące pomoc dla sektorów kształcenia i szkolenia zawodowego, zatrudnienia, przedsiębiorczości oraz innowacji.

Europejska Fundacja Kształcenia (ETF) to agencja Unii Europejskiej, która pomaga krajom rozwijającym się w wykorzystaniu potencjału kapitału ludzkiego poprzez reformę edukacji, szkolenia i odpowiednią organizację rynku pracy w kontekście polityki UE. Działania ETF realizowane są w formie projektów wdrażanych w krajach partnerskich i członkowskich UE. Fundacja istnieje od 1994 roku i ma swoją główną siedzibę w Turynie.

Jesteśmy przygotowani, by wspierać Fundację naszą wiedzą i doświadczeniem i z niecierpliwością oczekujemy na możliwość realizacji pierwszych projektów w nadchodzącym roku i przez kolejne lata. 

     


Uwaga! Strona używa ciasteczek (cookies). Niezbędne są one do prawidłowego funkcjonowania witryny, pozwalają na poruszanie się po niej oraz używanie jej elementów. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Państwa przeglądarki. Jeśli chcą Państwo, można zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.