Oceniamy Polskie Produkty Przyszłości!

Pragniemy poinformować, że po zawarciu umowy z PARP realizujemy projekt polegający na ocenie wniosków w ramach XX edycji Konkursu Polski Produkt Przyszłości. Konkurs ten jest organizowany corocznie, począwszy od 1997 roku. Od 2002 roku organizatorem Konkursu jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. W przypadku tegorocznej edycji współorganizatorem jest Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

W procesie oceny aplikacji wykorzystujemy wiedzę i doświadczenie naszych ekspertów z poszczególnych dziedzin, którzy specjalizują się w danej innowacji.
W ramach powyższej umowy przeprowadzimy również ocenę 35 Studiów Wykonalności Inwestycji i Biznesplanów stanowiących efekt prac w ramach pilotażowego programu grantowego „Seal of excellence”. Seal of excellence (tzw. pieczęć doskonałości) to znak jakości przyznawany przez Komisje Europejską dla projektów badawczo-rozwojowych, które zostały pozytywnie ocenione w ramach programu Horyzont 2020.

Cieszymy się, że bierzemy udział w innowacyjnym rozwoju gospodarki Polski poprzez ocenę produktów, które za kilka lat mogą służyć w całej Europie jako sztandarowe produkty polskie.

     


Uwaga! Strona używa ciasteczek (cookies). Niezbędne są one do prawidłowego funkcjonowania witryny, pozwalają na poruszanie się po niej oraz używanie jej elementów. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Państwa przeglądarki. Jeśli chcą Państwo, można zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.