Całe podium dla EPRD

W dniu dzisiejszym rozstrzygnięto I etap dwuetapowego konkursu zamkniętego w ramach Działania 4.3 „Gospodarka wodno-ściekowa” Osi Priorytetowej 4 „Dziedzictwo naturalne i kulturowe” RPOWŚ 2014-2020.
 
Miło nam poinformować, iż na pierwszych trzech miejscach, spośród osiemnastu zakwalifikowanych do dofinansowania, znalazły się projekty, do których studia wykonalności przygotowało EPRD.

Dziękujemy wnioskodawcom za zaufanie i zapraszamy do współpracy. Informacje oraz listę wniosków można znaleźć pod poniższym linkiem:

http://www.2014-2020.rpo-swietokrzyskie.pl/wiadomosci/item/1384-rozstrzygniecie-i-etapu-dwuetapowego-konkursu-zamknietego-nr-rpsw-04-03-00-iz-00-26-070-16-w-ramach-dzialania-4-3-gospodarka-wodno-sciekowa-osi-priorytetowej-4-dziedzictwo-naturalne-i-kulturowe-rpows-2014-2020

     


Uwaga! Strona używa ciasteczek (cookies). Niezbędne są one do prawidłowego funkcjonowania witryny, pozwalają na poruszanie się po niej oraz używanie jej elementów. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Państwa przeglądarki. Jeśli chcą Państwo, można zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.