Wyróżnienie Świętokrzyskiej Victorii ( 2016-02-11)
obrazek

Specjalne wyróżnienia w uznaniu zasług za wyjątkowe działania służące rozwojowi Ziemi Świętokrzyskiej wręczył Poseł do Parlamentu Europejskiego, przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesław Siekierski podczas VIII edycji plebiscytu Świętokrzyskiej Victorii.

Miło nam poinformować, iż w kategorii "Przedsiębiorczość", za upowszechnianie know-how w kraju i zagranicą, wyróżnienie to trafiło do Prezesa Tadeusza Pęczka i EPRD.

Nagrodę, w imieniu EPRD,

więcej...

Zapytanie ofertowe dot. opracowania i wdrożenia Strategii CSR ( 2016-02-01)

W związku z ubieganiem się o dotację na realizacją projektu w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej zapraszamy do złożenia oferty na usługę doradczą opracowania i wdrożenia strategii CSR.

więcej...

EPRD liderem w zarządzaniu konkursami grantowymi dla Komisji Europejskiej

Nieprzerwanie od 5 lat EPRD świadczy kompleksowe usługi dla Komisji Europejskiej polegające na wsparciu w przygotowaniu i zarządzaniu konkursami grantowymi. Obejmuje to ocenę fiszek projektowych i pełnych aplikacji grantowych, monitorowanie realizacji projektów oraz rozliczenia finansowe. Do dnia dzisiejszego wykonaliśmy ok. 20 takich zleceń w Ameryce Łacińskiej, Afryce, Azji i Europie, a w sumie oceniliśmy ponad 2.200 fiszek i ponad 1.600 aplikacji. Poniżej podajemy przykłady naszych projektów (tytuły w języku oryginalnym):

1.

więcej...

Autor: Włosek Zbigniew
Opracowanie ram kwalifikacji dla uczenia się przez całe życie w Bośni i Hercegowinie ( 2015-12-30)

„Opracowanie ram kwalifikacji dla uczenia się przez całe życie w Bośni i Hercegowinie” – to tytuł nowego projektu, który będzie realizowany przez EPRD w przyszłym roku.

więcej...

EPRD kontynuuje wsparcie dla delegatur UE na całym świecie dotyczące wdrażania Krajowych Planów Działania na rzecz dialogu ze społeczeństwem obywatelskim ( 2015-12-10)

W ciągu ostatnich kilku lat miał miejsce dokładny przegląd europejskiej polityki budowania relacji z organizacjami społeczeństwa obywatelskiego. Komunikat Komisji Europejskiej z 2012 roku zachęcał Delegatury Unii Europejskiej do skonkretyzowania ich strategicznego podejścia do organizacji społeczeństwa obywatelskiego w tzw. „Krajowych Planach Działania”.

więcej...

Autor: Włosek Zbigniew
Pierwsze targi DEAR zorganizowane przez EPRD w Brukseli ( 2015-10-30)

W dniach 22-23 października, EPRD zorganizowało pierwsze targi projektów inicjatywy DEAR (Development Education and Awareness Raising). Podczas wydarzenia mieliśmy okazję gościć wiele znanych osobistości, między innymi Pana Nevena Mimicę - Komisarza UE ds.

więcej...

Autor: Włosek Zbigniew
EPRD rozpoczęło wdrażanie nowego projektu w Bośni i Hercegowinie ( 2015-09-08)

Z przyjemnością  informujemy, że EPRD rozpoczęło wdrażanie 2-letniego projektu "Wsparcie dla dostawców usług socjalnych oraz poprawa wydajności monitorowania w Bośni i Hercegowinie" o wartości 1,7 miliona Euro. Oficjalne rozpoczęcie miało miejsce podczas spotkania organizacyjnego w delegaturze Komisji Europejskiej,

więcej...

Autor: Włosek Zbigniew
wybór strony:

     


Uwaga! Strona używa ciasteczek (cookies). Niezbędne są one do prawidłowego funkcjonowania witryny, pozwalają na poruszanie się po niej oraz używanie jej elementów. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Państwa przeglądarki. Jeśli chcą Państwo, można zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.