Projekt DEAR wdrażany przez EPRD gotowy na Europejskie Dni Rozwoju 2016 ( 2016-06-15)

Zapraszamy do stanowiska numer 22 podczas Europejskich Dni Rozwoju w Brukseli, gdzie zaprezentujemy program DEAR (Development Education and Awareness Raising).

Nasze stanowisko poświęcone jest czterem dekadom rozwoju społeczeństwa obywatelskiego i pionierom tego rozwoju.

Wydarzenie wspiera #Eventaste 
więcej...

EPRD autorem studium wykonalności do programu sektorowego WoodINN

Rada Narodowego Centrum Badań i Rozwoju uchwałą nr 6/2016 z dnia 24 lutego 2016 r. wyraziła pozytywną opinię na temat studium wykonalności programu sektorowego opracowanego przez EPRD i na jego podstawie rekomendowała ustanowienie Programu Sektorowego WoodINN.

Program jest dedykowany sektorowi leśno-drzewnemu i meblarskiemu oraz przemysłom współpracującym.

więcej...

EPRD realizuje badanie pracodawców województwa świętokrzyskiego dla Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Kielcach ( 2016-03-30)

Podczas dzisiejszego spotkania w siedzibie WUP podpisana została umowa oraz uzgodnione zostały warunki realizacji ekspertyzy pt. "Badanie zapotrzebowania na zawody i kwalifikacje w województwie świętokrzyskim wraz z analizą kluczowych i deficytowych kwalifikacji w branżach stanowiących inteligentne specjalizacje regionu". W spotkaniu wzięli udział Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy Pan Arkadiusz Piecyk, Wicedyrektor ds. Obsługi Rynku Pracy Pan Cezary Mielczarz oraz Wiceprezes EPRD Pan Zbigniew Włosek.

Badanie będzie obejmowało analizę struktury zatrudnienia.

więcej...

Konferencja Finalna projektu realizowanego przez EPRD w Bośni i Hercegowinie
obrazek

12 lutego 2016 w budynku Parlamentu Bośni i Hercegowiny w Sarajewie odbyła się Konferencja Finalna projektu „Nauczanie przedsiębiorczości w systemach edukacyjnych w Bośni i Hercegowinie,

więcej...

Wyróżnienie Świętokrzyskiej Victorii ( 2016-02-11)
obrazek

Specjalne wyróżnienia w uznaniu zasług za wyjątkowe działania służące rozwojowi Ziemi Świętokrzyskiej wręczył Poseł do Parlamentu Europejskiego, przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesław Siekierski podczas VIII edycji plebiscytu Świętokrzyskiej Victorii.

Miło nam poinformować, iż w kategorii "Przedsiębiorczość", za upowszechnianie know-how w kraju i zagranicą, wyróżnienie to trafiło do Prezesa Tadeusza Pęczka i EPRD.

Nagrodę, w imieniu EPRD,

więcej...

Zapytanie ofertowe dot. opracowania i wdrożenia Strategii CSR ( 2016-02-01)

W związku z ubieganiem się o dotację na realizacją projektu w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej zapraszamy do złożenia oferty na usługę doradczą opracowania i wdrożenia strategii CSR.

więcej...

EPRD liderem w zarządzaniu konkursami grantowymi dla Komisji Europejskiej

Nieprzerwanie od 5 lat EPRD świadczy kompleksowe usługi dla Komisji Europejskiej polegające na wsparciu w przygotowaniu i zarządzaniu konkursami grantowymi. Obejmuje to ocenę fiszek projektowych i pełnych aplikacji grantowych, monitorowanie realizacji projektów oraz rozliczenia finansowe. Do dnia dzisiejszego wykonaliśmy ok. 20 takich zleceń w Ameryce Łacińskiej, Afryce, Azji i Europie, a w sumie oceniliśmy ponad 2.200 fiszek i ponad 1.600 aplikacji. Poniżej podajemy przykłady naszych projektów (tytuły w języku oryginalnym):

1.

więcej...

Autor: Włosek Zbigniew
wybór strony:

     


Uwaga! Strona używa ciasteczek (cookies). Niezbędne są one do prawidłowego funkcjonowania witryny, pozwalają na poruszanie się po niej oraz używanie jej elementów. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Państwa przeglądarki. Jeśli chcą Państwo, można zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.