Dni otwarte dla organizacji pozarządowych

Szanowni Państwo,

Firma EPRD Biuro Polityki Gospodarczej i Rozwoju Regionalnego Sp. z o.o. w ramach realizowanego projektu Przygotowanie i wdrożenie kompleksowej strategii CSR w przedsiębiorstwie EPRD Sp. z o.o.

więcej...

Eventaste

Przedstawiamy nową markę czerpiącą z naszego wieloletniego doświadczenie w zarządzaniu projektami. Eventaste specjalizuje się w dwóch obszarach: zarządzanie eventami oraz działania komunikacyjno-promocyjne projektów i programów.

więcej...

Autor: Włosek Zbigniew
Zagospodarowanie odpadów i produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego w Bośni i Hercegowinie ( 2016-06-20)

EPRD będzie realizować dwuletni projekt finansowany przez Unię Europejską “Pomoc techniczna w dziedzinie gospodarowania odpadami i produktami ubocznymi pochodzenia zwierzęcego w Bośni i Hercegowinie”.

więcej...

Projekt DEAR wdrażany przez EPRD gotowy na Europejskie Dni Rozwoju 2016 ( 2016-06-15)

Zapraszamy do stanowiska numer 22 podczas Europejskich Dni Rozwoju w Brukseli, gdzie zaprezentujemy program DEAR (Development Education and Awareness Raising).

Nasze stanowisko poświęcone jest czterem dekadom rozwoju społeczeństwa obywatelskiego i pionierom tego rozwoju.

Wydarzenie wspiera #Eventaste 
więcej...

EPRD autorem studium wykonalności do programu sektorowego WoodINN

Rada Narodowego Centrum Badań i Rozwoju uchwałą nr 6/2016 z dnia 24 lutego 2016 r. wyraziła pozytywną opinię na temat studium wykonalności programu sektorowego opracowanego przez EPRD i na jego podstawie rekomendowała ustanowienie Programu Sektorowego WoodINN.

Program jest dedykowany sektorowi leśno-drzewnemu i meblarskiemu oraz przemysłom współpracującym.

więcej...

EPRD realizuje badanie pracodawców województwa świętokrzyskiego dla Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Kielcach ( 2016-03-30)

Podczas dzisiejszego spotkania w siedzibie WUP podpisana została umowa oraz uzgodnione zostały warunki realizacji ekspertyzy pt. "Badanie zapotrzebowania na zawody i kwalifikacje w województwie świętokrzyskim wraz z analizą kluczowych i deficytowych kwalifikacji w branżach stanowiących inteligentne specjalizacje regionu". W spotkaniu wzięli udział Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy Pan Arkadiusz Piecyk, Wicedyrektor ds. Obsługi Rynku Pracy Pan Cezary Mielczarz oraz Wiceprezes EPRD Pan Zbigniew Włosek.

Badanie będzie obejmowało analizę struktury zatrudnienia.

więcej...

Konferencja Finalna projektu realizowanego przez EPRD w Bośni i Hercegowinie
obrazek

12 lutego 2016 w budynku Parlamentu Bośni i Hercegowiny w Sarajewie odbyła się Konferencja Finalna projektu „Nauczanie przedsiębiorczości w systemach edukacyjnych w Bośni i Hercegowinie,

więcej...

wybór strony:

     


Uwaga! Strona używa ciasteczek (cookies). Niezbędne są one do prawidłowego funkcjonowania witryny, pozwalają na poruszanie się po niej oraz używanie jej elementów. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Państwa przeglądarki. Jeśli chcą Państwo, można zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.