Program Sektorowy WoodINN

Już 14 marca Narodowe Centrum Badań i Rozwoju otworzy pierwszy nabór wniosków o dofinansowanie w ramach Programu Sektorowego WoodINN. Do rozdysponowania będzie w sumie 120 milionów złotych.

Program jest dedykowany sektorowi leśno – drzewnemu, meblarskiemu oraz przemysłom współpracującym. Przedsiębiorstwa działające w tym obszarach będą mogły sięgnąć po unijne wsparcie na prowadzenie prac badawczych i wdrożeniowych mających na celu opracowanie innowacyjnych produktów oraz zmian w procesach wytwórczych.

więcej...

Dobre praktyki EPRD w przewodniku Ministerstwa Spraw Zagranicznych ( 2016-12-23)

EPRD zostało wyróżnione przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP jako jedna z kilku polskim firm odnoszących sukcesy na globalnym rynku projektów finansowanych przez organizacje międzynarodowe. Nasza firma została umieszczona w Przewodniku dla Polskiego Przedsiębiorcy pt.

więcej...

EPRD fundatorem rzeźby “Dyrygent” ( 2016-11-28)
obrazek

W piątek 25 listopada, podczas koncertu Filharmonii Świętokrzyskiej, miała miejsce uroczystość odsłonięcia rzeźby “Dyrygent” autorstwa Arkadiusza Latosa.

więcej...

EPRD organizatorem wizyty studyjnej dla wysokiej rangi urzędników (Eventaste) ( 2016-10-24)

EPRD Biuro Polityki Gospodarczej i Rozwoju Regionalnego zorganizowało wizytę studyjną 25-ciu wysokiej rangi urzędników z krajów średniozamożnych należących do UNIDO w ramach programu "Global Executive Programme – the Future of Manufacturing”.

Celem wizyty 19 października br była prezentacja praktycznych aspektów rozwoju przemysłu oraz wsparcia przedsiębiorczości w Regionie Świętokrzyskim.

więcej...

Autor: Włosek Zbigniew
Dni otwarte dla organizacji pozarządowych

Szanowni Państwo,

Firma EPRD Biuro Polityki Gospodarczej i Rozwoju Regionalnego Sp. z o.o. w ramach realizowanego projektu Przygotowanie i wdrożenie kompleksowej strategii CSR w przedsiębiorstwie EPRD Sp. z o.o.

więcej...

Eventaste

Przedstawiamy nową markę czerpiącą z naszego wieloletniego doświadczenie w zarządzaniu projektami. Eventaste specjalizuje się w dwóch obszarach: zarządzanie eventami oraz działania komunikacyjno-promocyjne projektów i programów.

więcej...

Autor: Włosek Zbigniew
Zagospodarowanie odpadów i produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego w Bośni i Hercegowinie ( 2016-06-20)

EPRD będzie realizować dwuletni projekt finansowany przez Unię Europejską “Pomoc techniczna w dziedzinie gospodarowania odpadami i produktami ubocznymi pochodzenia zwierzęcego w Bośni i Hercegowinie”.

więcej...

wybór strony:

     


Uwaga! Strona używa ciasteczek (cookies). Niezbędne są one do prawidłowego funkcjonowania witryny, pozwalają na poruszanie się po niej oraz używanie jej elementów. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Państwa przeglądarki. Jeśli chcą Państwo, można zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.