Ponownie najlepsi! ( 2017-07-14)

Informujemy, iż projekt Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Bodzentyn Sp. z o.o., dla którego studium wykonalności przygotowało EPRD, został zakwalifikowany przez NFOŚIGW na pierwszym miejscu spośród 24 projektów wskazanych do dofinansowania w ramach listy podstawowej.

więcej...

600 milionów na rozwój komunikacji w Kieleckim Obszarze Metropolitalnym ( 2017-07-11)

Z przyjemnością informujemy, że do dofinansowania zakwalifikowane zostały projekty dotyczące rozwoju komunikacji publicznej i infrastruktury transportu publicznego, planowane do realizacji na terenie miasta Kielce oraz regionu świętokrzyskiego, o łącznej wartości około 600 milionów złotych,

więcej...

Całe podium dla EPRD

W dniu dzisiejszym rozstrzygnięto I etap dwuetapowego konkursu zamkniętego w ramach Działania 4.3 „Gospodarka wodno-ściekowa” Osi Priorytetowej 4 „Dziedzictwo naturalne i kulturowe” RPOWŚ 2014-2020.
 
Miło nam poinformować, iż na pierwszych trzech miejscach, spośród osiemnastu zakwalifikowanych do dofinansowania, znalazły się projekty,

więcej...

Pierwsza Szkoła Zawodowa w Moheli - Komory

W maju Prezydent Komorów Azali Assoumani osobiście wmurował kamień węgielny pod budowę nowego centrum szkoleniowego w Wanani (na wyspie Moheli).

Jest to ważny krok w realizacji wdrażanego przez EPRD projektu PAFTP.

więcej...

Badanie dotyczące wspierania mobilności pracowników pomiędzy sektorem nauki a sektorem prywatnym na poziomie europejskim ( 2017-03-15)

Na zlecenie Dyrekcji Generalnej ds. Badań Naukowych i Innowacji Komisji Europejskiej, przez najbliższych 10 miesięcy EPRD będzie realizować badanie dotyczące wspierania mobilności pracowników pomiędzy sektorem nauki a sektorem prywatnym na poziomie europejskim. Celem projektu jest przeprowadzenie studium wykonalności, które oceni czy jest miejsce dla dodatkowych inicjatyw na poziomie UE mających zwiększyć mobilność międzysektorową w Europie i ewentualnie jak miałyby one wyglądać.

więcej...

Dobry biznes czyli CSR w EPRD

Realizacja projektu dotyczącego wdrożenia CSR w EPRD została uznana za dobrą praktykę w tym zakresie. Nasza firma została umieszczona w publikacji PARP zawierających najciekawsze projekty beneficjentów programu.
Cała publikacja dostępna jest pod adresem:

http://www.parp.gov.pl/e-book/ebook/497

Dobry biznes w EPRD

Audyt projektów transgranicznych po raz trzeci

Między 25, a 27 audytów zewnętrznych przeprowadzą eksperci EPRD w ramach współpracy z Ministerstwem Rozwoju. Przedmiotem badania będą projekty realizowane na obszarach przygranicznych 5 krajów w ramach Programów Współpracy Transgranicznej Polska-Białoruś -Ukraina 2007-2013 oraz Litwa-Polska -Rosja 2007-2013. Podpisanie umowy planowane jest na połowę lutego. Usługa tego rodzaju będzie świadczona przez EPRD po raz trzeci.

wybór strony:

     


Uwaga! Strona używa ciasteczek (cookies). Niezbędne są one do prawidłowego funkcjonowania witryny, pozwalają na poruszanie się po niej oraz używanie jej elementów. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Państwa przeglądarki. Jeśli chcą Państwo, można zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.